/ روشهای جدید سئو
ساندویچ پانل
طراحی و راه اندازی وبسایت و انجمن توسط ویکی وی بی ویکی وی بی در قبال معاملات صورت گرفته با هر یک از اعضا و سفارشات طراحی خارج از این اطلاعیه هیچگونه مسئولیتی نمی پذیرد
طراحی سایت وندا هاست
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: روشهای جدید سئو

 1. #1
  donaa آنلاین نیست.
  donaa
  کاربر سايت
  1نوشته0مورد پسند

  تاریخ عضویت
  Apr 2014
  شماره عضویت
  5141
  پسندیده است
  0 پست
  بلاگ
  پست
  میزان امتیاز
  10
  www.sitesazi.com

  روشهای جدید سئو

  مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بیدر سال جدید زمان مناسبی برای بررسی کردن 1ساله گذشته و دیدن این مسئله است که چقدر شما در فعالیت های آنلاین موفق بوده اید. بنابراین روش های سئو در سال جدید را بررسی می کنیم تا صاحبان سایت ها نکات و محدوده هایی که باید در سال جدید بررسی کنند را یاد بگیرند. همان طور که ما می دانیم، 2012 پر از آپدیت های پاندا و پنگوئن در گوگل بود. بنابراین ما می دانیم که بعضی از روش هایی که در 12 ماه و یا شاید 18 ماه گذشته مفید بوده اند، در سال جدید دیگر مفید نخواهند بود. بنابراین امروز من بعضی از حیطه هایی را توضیح خواهم داد که مالکین سایت باید در سال جدید بررسی کنند. تگ ها و محتوا مسئله دیگری که در صفحه اینترنت وجود دارند مانند توضیحات و تگ ها و مطمئنا محتوای سایت نیز باید بازنگری شوند تا مطمئن شوید که محتوا به روز بوده و مرتبط است. شاید بعضی از اطلاعاتی که شما در نظر گرفته اید واقعا در پیام شما منتقل نشده و شاید برای همین است که وب سایت شما عملکرد مورد انتظار را نداشته است. لازم به ذکر است اهمیت ویژه محتوا را در سئو فراموش نکنید .امروزه گوگل تأکید زیادی بر کیفیت محتوا دارد. بنابراین باید بررسی کنید آیا محتوای شما پیام مرتبط با هدف سایت را منتقل می کند یا خیر؟ آیا شما برای کسب رتبه در موتورهای جست و جوگر محتوا می نویسید یا برای جذب بازدیدکنندگان در سایت؟ اگر به خاطر بازدیدکنندگان نمی نویسید، پس زمان بازنگری محتوا و محدوده هایی است که وب سایت شما پوشش می دهد. بنابراین بهتر است سایت خود را کاملا بررسی کنید. مطمئن شوید که مشکلی در سایت وجود ندارد. مطمئن شوید که مطالب به وضوح قابل خواندن هستند.. بنابراین بازنگری جدید از سایت داشته و مطمئن شوید که همه چیز به روز، صحیح و مرتب با هدف سایت شما قرار گرفته است. کلمات کلیدی بگذارید کار را با خود سایت شروع کنیم. شما اندازه 1سال اطلاعات دارید که باید برای بررسی عملکرد سال 2012 آنها را بررسی کنید. آیا رتبه بندی مورد انتظارتان را بدست آوردید؟ آیا مشتریان خود را از طریق کانال های دلخواه کسب کردید؟ آیا ترافیک مورد انتظار را در سایت خود جذب کردید؟ شاید نه. بنابراین بهترین جا برای شروع کار می تواند جست و جوی کلمات کلیدی باشد. اگرچه ممکن است شما این کار را در سال پیش، یا حتی هشت ماه قبل انجام داده باشید، اما الان زمان مناسبی برای بررسی کردن دوباره بعضی از این داده هاست . بعضی از کلمات که شما در 12 ماه پیش بر آنها تمرکز داشته اید دیگر کاربرد فعلی را نداشته یا ممکن حجمی که در جست و جوی قبلی داشتند را از دست داده باشند. کلمات جدیدی وجود دارند که شما می توانید به دنبال آنها باشید؟ آیا آنها قوی بودند؟ آیا آنها بیش از حد رقابتی بودند؟ آیا آنها کلماتی طولانی بودند؟ بنابراین محدوده هایی هستند که شما باید آنها را بررسی کرده ومسلما شروع سال جدید همیشه زمان مناسبی برای بازنگری داده ها است تا مطمئن شوید که در مسیر مناسب از نظر کلمات جست و جو قرار گرفته اید. ارتباطات در سئو ارتباطات نیز یکی از جنبه ها در سئو است. امروزه لینک سازی طی 12 ماه به سرعت تغییر کرده وتأکید بیشتر ایجاد ارتباطات برند بوده است تا اینکه به تنظیم کردن دقیق کلمات کلیدی تمرکز شود. بنابراین اگر در گذشته توجه شما باید به کلمه ای خاص معطوف میشد . اما امروزه باید کمی تعادل را رعایت کنید. شما باید از روش های متفاوت استفاده کنید.
  من نمی دانم آیا چیزی وجود دارد که بتوانید به طور قطعی آن را رعایت کنید اما من می گویم حدود 65 تا 70 درصد ایجاد کردن لینک در برند و همینطور ایجاد کلمات کلیدی در جست و جوگریا کارهای دیگر مانند داشتن محتوای متفاوت یا URL و موارد دیگر. اما کار شما باید ازنظر ظاهر طبیعی باشد و 100 درصد به دنبال کلمات کلیدی نباشید که فکر می کنید با محتوا مرتبط است زیرا این کار دیگر مانند سابق جواب نمی دهد. همین طور تمام روش های قدیمی را کنار بگذارید. حال شما شگفت زده می شود که چه تعداد افراد هنوز تصمیم دارند که نوشته ها را مخفی کرده، محتوا را از دیگر سایت ها بیرون کشیده و کارهایی انجام دهند که دیگر نتیجه ندارد. حال زمان آن است که شما از کارهای که در گذشته انجام میدادید دست بکشید. این کارها باعث عقب افتادن شما می شود. این احتمال وجود دارد که گوگل شما را تنبیه کرده یا به صورت های دیگر در رده بندی آن عقب بیفتید. روش های جدید بنابراین به دنبال روش های جدید باشید. اطلاعات زیادی در مورد روش های جدید در اینترنت وجود دارد. بنابراین به دنبال این اطلاعات باشید. فقط به خاطر لینک در بلاگ ها، فروم ها کامنت نگذاشته و مقالات خود را پخش نکنید. این کار مشکلی ندارد اما مشخص است که شما باید محتویات هوشمندانه داشته و در سایت هایی مانند Ezine به شکل مقالاتی منتشر کنید که تنها باعث پیشرفت شما می شوند. روش های قدیمی دیگر قدرت خود را ندارد. بنابراین بررسی کنید که کدام روش بوسیله دیگران مورد استفاده قرار گرفته و شما نیز از آنها استفاده کنید. همین طور این مسئله، موضوع محتوا را پیش می کشد. اگر شما می خواهید محتوا ساخته و آن را به عنوان بخشی از متدهای خود استفاده کنید، در مورد روش های متفاوت استفاده از آن فکرو تحقیق کنید. همان طور که قبلا گفتم تنها منتشر کردن مقاله دیگر تأثیرات گذشته را ندارد. پس باید به دنبال روش های جدید باشید. برای مثال اینفوگرافیک ها. شما باید توانایی ساختن فیلم نیز داشته باشید. روش های متفاوت بسیاری نیز وجود دارند که شما می توانید با استفاده از آنها از محتوا استفاده کنید. هدف اصلی این است که شما واقعا به افراد چیزی ارائه دهید که بتوانند آن را خوانده یا نگاه کرده و اطلاعات زیادی به آنها بدهد تا بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید. بنابراین سعی کنید در این مورد نیز هوشمندتر باشید. آپدیت را نیز مد نظر داشته باشید. امروزه اگر شما مالک سایت بوده یا به طور کامل بر وب سایت بسنده می کنید تا تجارت خود را تبلیغ کنید، فکر می کنم بهترین کار این باشد که خود را به روز نگه داشته و بفهمید در صنعت شما چه می گذرد. وبلاگ های بسیار خوب زیادی وجود دارند که شما می توانید آنها را دنبال کنید آنها را مشاهده کرده و مطالب آنها را بخوانید.افراد بسیاری وجود دارند که اطلاعات زیادی را در اختیار می گذارند. افراد زیادی نیز وجود دارند که به تمامی آپدیت ها پاسخ می دهند. بنابراین هیچ بهانه ای وجود ندارد که شما نتوانید مطالب اتفاق افتاده را دنبال کنید.
  بنابراین به شما پیشنهاد می کنم تا بعضی از وبلاگ ها را خودتان دنبال کنید. حتی اگر شما دقیقا درک نکنید بلاگ ها در مورد چه چیزی صحبت می کنند، شما ایده ای از روند کار پیدا کرده و می فهمید چطور به هر گونه آپدیتی پاسخ دهید. بنابراین همان طور که گفته ام حتی اگر در صنعت دست ندارید، این بلاگ ها و این افراد را دنبال کنید. همیشه از اتفاقات افتاده خبر داشته باشید تا به روز باقی بمانید.

  منبع : طراحی سایت

 2. نوين وردپرس تبلیغات شما

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
تبلیغات شما تبلیغات شما
خرید بک لینک
مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی