/
ویکی وی بی - تبلیغات
طراحی و راه اندازی وبسایت و انجمن توسط ویکی وی بی ویکی وی بی در قبال معاملات صورت گرفته با هر یک از اعضا و سفارشات طراحی خارج از این اطلاعیه هیچگونه مسئولیتی نمی پذیرد
تبلیغات شما تبلیغات شما
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 34

موضوع: قوانین کلی ویکی وی بی ( تمامی کاربران مطالعه کنند )

 1. #1
  WikiVB آنلاین نیست.
  WikiVB
  مديريت کل انجمن
  5,847نوشته26,620مورد پسند

  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  شماره عضویت
  1
  پسندیده است
  8,010 پست
  بلاگ
  0 پست
  میزان امتیاز
  26496
  wikivb.ir

  قوانین کلی ویکی وی بی ( تمامی کاربران مطالعه کنند )


  مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی ..قوانین و اساسنامه کلی ویکی وی بی.. مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی


  مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی

  1 - قوانین کلی فعالیت

  1.1 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی کپی برداری از دیگر مراجع ایرانی ویبولتین حتی با ذکر منبع نیز ممنوع میباشد و تاپیک های از این قبیل سریعا حذف خواهند شد و در صورت تکرار دسترسی کاربر از ویکی وی بی قطع خواهد شد .

  1.2 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی ویکی وی بی با دیگر مراجع هیچ کدورتی ندارد بنابر این چنانچه مشاهده شود کاربری بر ضد دیگر مراجع سخن میگوید کاربر مربوطه بار اول اخطار دریافت میکند و بار دوم به صورت کامل اخراج میگردد .

  1.3 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی کپی برداری از تمامی مطالب ویکی وی بی با ذکر منبع مجاز میباشد چرا که هدف کمکرسانی به وبمستران ایرانیست و چه بهتر که مطالب در مکان های بیشتری پخش شوند .

  1.4 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی ارتقاء درجات کاربری نسبت به فعالیت مفید ، مستمر و اختصاصی شما توسط مدیران و مدیریت کل در بخش مدیران تصمیم گیری میشود و هرگونه درخواست ارتقاء درجه از طرف کاربر بدون پاسخ میماند ، لذا کاربران نباید درخواست ارتقاء داشته باشند و اینکار توسط مدیران تصمیم گیری خواهد شد .

  1.5 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی به منظور جلوگیری از به وجود آمدن هرگونه تفرقه و سوء تفاهم افرادی که جزء مدیران فعال مراجع همکار میباشند در ویکی وی بی تگ و مقامی دریافت نخواهند کرد .

  1.6 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی از ثبت نام با نام کاربری با آدرس سایت خود بپرهیزید. همچنین قابل ذکر است که ثبت نام یا تغییر نام کاربری با اسم سایت مجاز است، اما در صورت بسته شدن سایت شما یا... تغییر نام مجدد انجام نمیشود.
  مثال: name-siteshoma.com (غیر مجاز) - name-siteshoma (مجاز است اما پیشنهاد نمیشود!)  2 - قوانین ارسال تاپیک و پست

  2.1 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی قبل از ارسال تاپیک چنانچه سوال و مشکلی دارید در انجمن جست و جو کنید چنانچه قبلا سوالتان مطرح نشده بود سپس اقدام به زدن تاپیک کنید .

  2.2 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی در تاپیک ها و پست هایتان از به کار بردن جملات رکیک و توهین به فرد یا گروه خاصی خودداری کنید ، این اقدام موجب اخراج دائمی میگردد .

  2.3 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی از ارسال پست های اسپم همانند : ممنون ، متشکرم ، دمت گرم ، عالی بود و ... شدیدا خودداری کنید . اینگونه پست ها بلافاصله حذف خواهند شد و در صورت تکرار دسترسی به مدت سه تا هفت روز قطع میشود .

  2.4 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی تاپیک هایتان را در بخش مربوط به خود ارسال کنید .

  2.5 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی از ارسال پست هایی خارج از موضوع تاپیک جدا خودداری کنید با اینگون پست ها همانند بند 2.3 برخورد خواهد شد .

  2.6 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی از ارسال هرگونه مباحث سیاسی و مخالف با شئونات اسلامی و میهن عزیزمان ایران شدیدا خودداری کنید اینگونه تاپیک ها بلافاصله حذف شده و شخص استارتر تاپیک بن دائم میشود .

  2.7 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی بالا آوردن ( up ) تاپیک ها قبل از 10 ساعت ممنوع میباشد و موجب قفل/حذف تاپیک میگردد .

  2.8 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی تمامی فایل هایی که برای دانلود قرار داده میشوند میباست یا پیوست همان پست شوند و یا در آپلود سنتر ویکی وی بی آپلود شوند ، تاپیکهایی که از این قانون پیروی نکنند پس از یکبار تذکر جهت رفع مشکل قفل/حذف خواهند شد .

  2.9 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی مشکلات و پشتیبانی مربوط به هاستینگ (کاربران) به ویکی وی بی مربوط نمی باشد و موجب قفل/حذف تاپیک میگردد .

  2.10 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی تنها مدیران و کاندید های مدیریت حق گوشزد کردن قوانین را در تاپیکهای مختلف دارند و دیگر کاربران نباید در اینباره دخالتی داشته باشند .

  2.11 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی بالا آوردن ( up ) تاپیک هایی از قبیل معرفی هاستینگ ، طراحی و نمونه کار ها ، نام سایت ، و مواردی که مربوط به بازارچه و بحث آزاد میباشد ممنوع و موجب قفل/حذف تاپیک می گردد.

  2.12 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی ارسال تاپیک و پست به منظور جذب اسپانسر ، همکار ، مدیر ، کاربر و ... ممنوع میباشد و تاپیکهای مربوطه سریعا ، بدون اخطار قبلی حذف خواهند شد ، همچنین کاربرانی که به این منظور اقدام به ارسال پیغام شخصی نمایند به مدت یک هفته دسترسیشان قطع خواهد شد و موجب قرار گرفتن آدرس وبسایتشان در لیست کلمات فیلتر ویکی وی بی خواهد شد .

  2.13 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی نام بردن از دیگر مراجع چه به صورت تعریف و چه به صورت توهین ممنوع میباشد ، ذکر نام دیگر مراجع به صورت مستقیم فقط و فقط در موراد خاص و ضروری بلامانع میباشد ، پست های ناقض این قانون ویرایش/حذف خواهند شد .

  2.14 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بیچنانچه مشاهده شود فردی اقدام به تهمت کرده و دلیل و مدرکی برای اثبات تهمت ندارد ، به صورت دائمی اخراج خواهد شد .

  2.15 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بیارسال پست ها و تاپیک های مربوط به تبادل و فروش لینک، بنر و... ممنوع میباشد و پست/تاپیک مربوطه حذف خواهد شد .

  2.16 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بیبرای تاپیک ها عنوان مناسب انتخاب کنید. عنوان هایی که شامل کلماتی چون " فوری " ، " کــمک " و... باشند، و یا استفاده از کرکتر هایی برای بهتر نشان دادن عنوان تاپیک و جلب توجه، مثل: " >>>> کمــــــــــک <<<< " ، " ========>>> کمک کنید " عنوان ویرایش شده و در صورت تکرار کاربر خاطی مسدود شده/اخطار دریافت خواهد کرد.
  نمونه عنوان نامناسب: " کمــــــک فوری فوری مشکـــــــل فوریییییی " ! یا " >>>> کمــــــــــک <<<< " .
  نمونه عنوان مناسب: " مشکل با هک حالت من در پست بیت " .

  2.17 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی تنها استایل هایی که گرافیک قابل قبولی داشته و کدنویسیشان حتمیست و فرد کدنویس مشخص شده است حق قرار گرفتن در بخش پیشنمایش استایل ها را دارند ، دیگر کار ها را میتوانید در بخش گفتگوی آزاد قرار دهید ، تاپیک های خلاف این بند تایید یا منتقل نخواهند شد .

  2.18 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی از مطرح کردن هرگونه مطلب خلاف قوانین جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران بپرهیزید . ( لینک قوانین جرائم رایانه ای )

  2.19 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی قرار دادن هرگونه ایدی و شماره تماس در پست ها و تایپک ها ممنوع می باشد و اینگونه پست ها بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد و در صورت تکرار دسترسی کاربر به ویکی وی بی به مدت سه تا هفت روز قطع میشود .

  2.20 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بیبحث و منازعات شخصی خود به ویکی وی بی مربوط نمی باشد ، پس از درج تاپیک هایی با چنین محتوایی خودداری کنید. در صورت مشاهده، پست و تاپیک حذف خواهند شد .

  2.21 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بیاین سایت یک سایت فارسی است، از تایپ کردن بصورت فینگلیش بپرهیزید. (نمونه: moshkel ba hack tashakor ... ) درصورت رعایت نکردن کاربر خاطی تذکر دریافت خواهد کرد و درصورت تکرار دسترسی ایشان به سایت به طور موقت قطع خواهد شد .
  درصورتی که به هر دلیلی قادر به تایپ فارسی نبودید، میتوانید با استفاده از سایت های زیر متن فارسی خود را نوشته و در اینجا کپی کنید .
  کیبورد فارسی: parseek.com - Farsi Keyboard
  تبدیل فینگلیش به فارسی: Behnevis: easy farsi transliteration (pinglish) editor ویرایشگر (ادیتور) مبدل فارسی‌ بهنویس

  2.22 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی در صورتی که آموزشی نیاز به یک یا چند فایل در اجرا داشته باشد ، فرد آموزش دهنده موظف است سورس مربوط به آموزش را در اختیار اعضا قرار دهد ، آموزش هایی که حاوی سورس نبوده و موارد مورد نیاز را از سرور های خارجی فراخوانی کنند رسمیت نداشته و پس از ارسال یک تذکر حذف خواهند شد .

  2.23 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی در تاپیک های درخواست معرفی هاست و مشابه؛ هرگونه تبلیغ هاست از جانب کاربران دارای هاستینگ ممنوع میباشد و معرفی هاست تنها میبایست توسط افرادی که از هاستینگ ها تجربه شخصی داشته اند صورت گیرد. کاربرانی که از این قانون پیروی نکنند در وحله اول پست آنان حذف شده و در صورت تکرار با کاربر خاطی برخورد خواهد شد .

  2.24 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی در تاپیک های آموزشی لینک کردن کلمات به دیگر سایت ها ممنوع بوده و فقط میبایست انتهای مقاله آموزشی لینک سایت منبع را ذکر کنید در غیر این صورت مقاله شما در وحله اول ویرایش و در صورت تکرار حذف خواهد شد .

  3 - قوانین امضا و آواتا

  3.1 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی استفاده از تصاویر غیر اخلاقی در امضا و آواتار ممنوع میباشد و برخوردی همچون بند 2.6 با کاربر خاطی میگردد .

  3.2 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی استفاده از متون غیر اخلاقی و سیاسی در امضا برخوردی همانند بند 2.6 در پیش دارد .

  3.3 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی فروش محصولات غیر مجاز از قبیل : فیلم ، سریال ، ابزار عبور از فیلترینگ ، C-C-Cam و ... ممنوع میباشد .

  3.4 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی به منظور کاهش محدودیت های امضاء ، برای کاربران محدودیتی در سایز تصاویر قرار نگرفته ، لذا سوء استفاده از این مسئله و قرار دادن تصاویر با سایز غیر معقول در امضاء ممنوع بوده و امضاء های اینگونه ، برای دو بار ویرایش خواهد شد و در صورت بی توجهی کاربر خاطی اخطار دریافت خواهد کرد .

  3.5 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی هرگونه اقدام به تبلیغات در قبال دریافت هزینه در امضای کاربران ممنوع بوده ، اینگونه امضا ها بار اول توسط مدیران ویرایش شده و در صورت تکرار با کاربر متخلف برخورد خواهد شد .

  3.6 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی ضمن بند 2.12 اقدام به جذب اسپانسر ، همکار ، مدیر ، کاربر و ... در امضا ممنوع بوده و اینچنین مواردی توسط مدیران ویرایش خواهند شد .

  3.7 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی قرار دادن لینک های متعدد در امضا به منظور تبلیغات ممنوع بوده و امضا های این چنینی در وحله اول توسط مدیران ویرایش میشوند اما در صورت تکرار دسترسی کاربر به صورت دائمی از انجمن قطع خواهد شد .


  4 - قوانین درخواست و پشتیبانی

  4.1 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی پشتیبانی فقط شامل حال افرادی که انجمن های بر پایه ویبولتین دارند میگردد .

  4.2 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی مدیران و پاسخگو های ویکی وی بی هیچگونه تعهدی نسبت به پاسخگویی به سوالات ندارند بنابر این چنانچه سوالتان مدتی بی پاسخ ماند نباید به مدیران و پاسخگو ها توهینی گردد .

  4.3 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی ویکی وی بی در قبال دسترسی که شما به دیگر کاربران جهت رفع مشکلات میدهید هیچگونه مسئولیتی ندارد و مسئولیت اینکار بر عهده خودتان است ، با توجه به اینکه هیچ رزومه و سابقه کاری از مدیران دریافت نشده و مدیران بر اساس فعالیت مفید و مستمر انتخاب میشوند ، تنها دسترسی دادن به معاونین و مدیران کل از نظر ویکی وی بی تایید شده و مسئولیت دسترسی دادن به دیگر تگ های مدیریتی و کاربری بر عهده کاربر خاطیست .

  4.4 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی همانگونه که در بند های آغازین گفته شد قبل از ارسال تاپیک در انجمن جست و جو کنید چنانچه سوالتان بی پاسخ بود سپس اقدام به ایجاد تاپیک کنید .

  4.5 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی پرسش های شما تنها در صورتی مورد بررسی قرار میگیرند که در بخش پشتیبانی باشند ، پیغام شخصی،یاهو مسنجر،شبکه های اجتماعی و هیچ گونه فضای خصوصی جای سوال پرسیدن نیست .

  4.6 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی کاربران گرانقدری که قصد پاسخگویی به مشکلات دیگران را دارند باید قبل از ارسال پست از راه حل خود اطمینان داشته باشند ، چنانچه مشاهده شود کاربری به قصد افزایش پست پاسخگویی اشتباه میکند پست های وی حذف شده و اخطار دریافت خواهد کرد و در صورت تکرار دسترسی ایشان از انجمن قطع خواهد شد .

  4.7 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی تبلیغات و جذب مشتری در تاپیکهای بخش پشتیبانی ممنوع میباشد و چنین پست هایی بدون تذکر حذف خواهند شد .

  4.8 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بیاز ارسال لینک درخواست ها و پرسش های خود برای مدیران و دیگر اعضا پرهیز نمایید ، این امر نیز مشابه به بند 4.6 میباشد ، در صورت مشاهده چنین رفتاری تاپیک شما بسته خواهد شد و تفاوتی بین اعضای عادی ، ویژه و حتی مدیران نیست .  5 - قوانین درخواست های گرافیکی

  5.1 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی طراحی فقط برای انجمن های بر پایه ویبولتین صورت میگیرد و تاپیکهایی که درخواستشان غیر از ویبولتین باشد قفل/حذف میشوند .

  5.2 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی در طراحی های رایگان PSD ( فایل لایه باز ) طرح به درخواست دهنده داده نمیشود و این امر بستگی به طراح دارد .

  5.3 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی طراحی برای انجمن هایی که نام ویکی وی بی همراه با لینک در قالبشان ثبت نشده باشد صورت نمیگیرد ( حتما باید نام ویکی وی بی در قسمتی از قالب به عنوان دوست یا پشتیبان ذکر شده باشد ) .

  5.4 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی در درخواست های گرافیکی حتما تمامی مشخصات از قبیل : سایز ، رنگبندی ، متون مورد نظر و ... باید ذکر گردند در غیر اینصورت به درخواست رسیدگی نخواهد شد .

  5.5 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی طراحان و گرافیستان میبایست درخواست را همانگونه که درخواست دهنده اعلام کرده طراحی کنند .

  5.6 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی تاپیک های طراحی پس از اعلام رضایت استارتر تاپیک قفل میشوند .

  5.7 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی طراحی بنر ، هدر ، لوگو ، درجات کاربری و ... برای هر انجمن فقط یکبار قابل انجام میباشد و در صورت درخواست مجدد تاپیک بسته/حذف خواهد شد .

  5.8 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی در صورتی که مشاهده شود کاربری به دلیل سخت گیری به طرح ها موجب اذیت گرافیست ها میگردد تاپیک درخواست ایشان بسته خواهد شد ، چنانچه سلیقه سخت گیری دارید میتوانید برای طرح خود هزینه کرده و از وب سایت های طراحی گرافیک طرح مورد نظر خود را سفارش دهید ، حجم درخواست ها در ویکی وی بی بالاست و گرافیست ها نمیتوانند تمام انرژی خود را روی یک تاپیک خاص قرار دهند .

  5.9 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی هنگام ایجاد تاپیک اسمی از یوزر یا مدیر خاصی نبرده و درخواست طراحی را به فرد خاصی محول نکنید ، در غیر اینصورت عنوان و در صورت لزوم متن تاپیک شما ویرایش خواهد شد و در صورت تکرار ، اخطار دریافت خواهید کرد .

  5.10 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی حد اکثر تعداد درجات کاربری درخواستی 10 عدد میباشد و گرافیست های ویکی وی بی هیچگونه تعهد و وظیفه ای نسبت به طراحی بیش از 10 درجه کاربری در یک پک ندارند و انجام اینکار بستگی به شخص گرافیست دارد ، درخواست دهندگان موظف هستند این نکته را رعایت کنند .

  5.11 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی چنانچه در تاپیک درخواست های گرافیکی پس از رسیدگی به درخواست کاربر , هیچ گونه پستی از طرف استارتر تاپیک ارسال نشود تاپیک پس از مدت زمان 10 روز بسته خواهد شد و بدین معناست که طرح مورد پسند واقع شده است .


  6 - قوانین چت باکس ویکــی وی بی

  6.1 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی قرار دادن لینک جهت رفع مشکل یا تبلیغات در چتباکس ممنوع بوده و موجب قطع دسترسی کاربر از چتباکس میگردد .

  6.2 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی به کار بردن هرگونه الفاظ رکیک یا کلمات که برای انجمن مشکل ساز باشند در چتباکس شدیدا ممنوع بوده و دسترسی و موجب قطع کامل دسترسی کاربر از ویکی وی بی میگردد .

  7 - قوانین خرید و فروش ( بازارچه کاربران )

  7.1 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی خرید و فروش وبسایتهای خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایت ساماندهی از جمله : سایت فیلم ، موزیک ، فروش محصولات عبور از فیلترینگ و ... در ویکی وی بی ممنوع میباشد و در صورت مشاهده بلافاصله حذف خواهد شد .

  7.2 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی تمامی مراحل خرید و فروش باید در پیغام شخصی دنبال شوند و انجام معاملات در تاپیک ممنوع میباشد .

  7.3 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی به وجود آمدن هرگونه مشکلی در خرید و فروش مربوط به خریدار و فروشنده میباشد و ویکی وی بی هیچگونه مسئولیتی در قبال پیش آمد های احتمالی نمیپذیرد ، بدیهیست به شکایت های اینگونه موارد پاسخی داده نخواهد شد .

  7.4 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی تاپیک دیگران به شما تعلق ندارد بنابر این چنانچه قصد خرید یا فروش دارید تاپیک جداگانه ایجاد کنید .

  7.5 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی ویکی وی بی در ازای معاملات شما با اعضا و مدیران چه معاملات فیزیکی و چه طراحی وب ، گرافیک و ... هیچگونه مسئولیتی را پذیرا نیست و تمامی مسئولیت و عواقب مشکلات احتمالی بر عهده خود کاربر میباشد .

  7.6 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی ارسال تاپیک‌های خرید و فروش (و هرگونه تاپیکی که در بخش بازارچه گنجانده میشود) در بخشی جز بخش بازارچه، برای سر باز زدن از مدت زمان تایید شدن تاپیک‌ها در بازاچه، ممنوع میباشد و کاربر خاطی اخطار دریافت کرده و درصورت تکرار، دسترسی ایشان به سایت به طور موقت قطع خواهد شد .

  8 - قوانین مربوط به اعضای ویژه

  8.1 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی بخش درخواست های ویژه بر روی درخواست های معمولی ریدایرکت شده است تا تمامی پاسخگو ها و گرافیستان بتوانند درخواست های اعضای ویژه را مشاهده و رسیدگی نمایند ، در این بخش ها اولویت با اعضای ویژه میباشد چه از نظر کیفیت و چه از نظر زمان قبل از دیگر بخش ها میبایست به درخواست اعضای ویژه رسیدگی شود ، با این حال حقوق اعضای عادی پابرجاست و نباید پایمال گردد .

  8.2 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی اعضای ویژه حق پیوست کردن استایل ها و محتوای دیگر این بخش را چه در بخش عمومی ویکی وی بی و چه در مکان های دیگر در اینترنت ندارند ، پخش محتوای ویژه در اینترنت پیگیرد قانونی خواهد داشت .

  8.3 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی اعضای ویژه نیز مانند باقی اعضا و مدیران میبایست به دیگران احترام بگذارند ، چنانچه مشاهده شود فرد ویژه ای به دلیل پرداخت هزینه خود را از دیگران بالاتر دیده و کوچکترین توهینی چه به مدیران و چه اعضا نماید ، اکانت وی بلافاصله غیر فعال خواهد شد .

  8.4 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی قوانینی در جهت رعایت کردن در دوران فعال بودن اکانت ویژه وضع شده اند که در همان بخش و قابل مشاهده برای اعضای ویژه میباشند ، کل اعضای ویژه موظف هستند این قوانین را مطالعه نمایند .

  8.5 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی اعضای عادی حق درخواست پابلیک عمومی محتوای بخش ویژه را ندارند ، چنین درخواست هایی بدون تذکر قبلی بسته/حذف خواهند شد و در صورت تکرار عواقبی در پی خواهد داشت .

  8.6 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی نسبت به محتوایی که در بخش ویژه قرار میگیرد ( طبیعتا استایل ها و ... ) مبلغی که جهت عضویت ویژه دریافت میشود بسیار ناچیز میباشد ، بنابر این هرگونه درخواست تخفیف و اشتراک رایگان ممنوع بوده و رسیدگی نخواهد شد ، اعضای ویژه نیز میبایست قبل از انتقادات خود به محتوایی که از بخش ویژه دریافت کرده اند توجه کنند .

  8.7 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی افراد ویژه در یک ماه عضویت خود حق درخواست 3 بار از هر طرح ( درجه ، بنر ، هدر ، لوگو و ... ) را دارند ، این محدودیت به دلیل جلوگیری از سوء استفاده های برخی افراد میباشد .

  8.8 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی سایت هایی که به صورت غیر قانونی از محتویات و استایل های موجود در بخش ویژه ویکی وی بی استفاده می نمایند، علاوه بر بسته شدن دسترسی ادمین سایت مذکور از ویکی وی بی ، دسترسی فردی که محتویات و استایل ها را در اختیار دیگری قرار داده است نیز بسته خواهد شد .

  9 - قوانین مربوط به کپی رایت

  9.1 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی سایت هایی که از استایل های اختصاصی ویکی وی بی استفاده می کنند و کپی رایت استایل را تغییر می دهند و یا حذف می نمایند، در ابتدا برایشان تذکری مبنی بر اصلاح کردن کپی رایت ارسال می شود، چنانچه ظرف مدت 10 روز از ارسال ایمیل، ادمین سایت مربوطه کپی رایت را اصلاح ننماید، لینک سایت مذکور در این تاپیک ثبت می شود و تحت هیچ شرایطی دیگر پاک نخواهد شد.

  تبصره : برای موارد زیر، دیگر ایمیل تذکر ارسال نمی شود و مستقیماً لینک سایت مذکور در تاپیک حذف کنندکان کپی رایت ثبت می شود و تحت هیچ شرایطی پاک نخواهد شد. همچنین دسترسی نام کاربری ادمین سایت مذکور از ویکی وی بی بسته خواهد شد :
  9.1.1 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی سایت هایی که از محتویات و استایل های اختصاصی موجود در بخش ویژه ویکی وی بی استفاده می نمایند و کپی رایت استایل را تغییر می دهند و یا حذف می نمایند.

  9.1.2 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی سایت هایی که پس از انجام گرفتن کارشان در تاپیک های گرافیکی و قسمت هایی که رعایت کپی رایت استایل الزامی است، کپی رایت استایل را تغییر می دهند و یا حذف می نمایند.

  9.1.3 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی سایت هایی که از استایل های اختصاصی استفاده شده بر روی خود ویکی وی بی ( استایل های ورژن 1 ، 2 ، 3 و 4 ) استفاده می کنند و کپی رایت استایل را تغییر می دهند و یا حذف می نمایند.

  9.1.4 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی سایت هایی که به طور همزمان حداقل دو استایل اختصاصی از ویکی وی بی بر روی آنها نصب و فعال می باشد و در تمام (و یا 80 درصد) آنها کپی رایت استایل را تغییر می دهند و یا حذف می نمایند.

  9.1.5 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی سایت هایی که ادمین آنها بنا به هر دلیلی از ویکی وی بی اخراج شده باشد.


  این قوانین به مرور زمان بروزرسانی شده و در صورت لزوم افزایش پیدا میکنند بنابر این سعی کنید هر بار که تاپیک در اخرین ارسال ها بالا آمد به تاپیک سری بزنید چرا که آپدیت قوانین طی پستی در همین تاپیک اعلام میشود .
  از تمامی کاربران ویکی وی بی تقاضا داریم که چند دقیقه ای وقتشان را صرف خواندن به قوانین کنند تا در کنار هم فعالیت مفید و قانونمندی داشته باشید .

  پیروز باشید

  ویرایش توسط Ali.shafaey : 01-24-2016 در ساعت 04:30 PM دلیل: اضافه شدن بند 2.23 و 2.24

 2. نوين وردپرس تبلیغات شما

 3. #2
  WikiVB آنلاین نیست.
  WikiVB
  مديريت کل انجمن
  5,847نوشته26,620مورد پسند

  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  شماره عضویت
  1
  پسندیده است
  8,010 پست
  بلاگ
  0 پست
  میزان امتیاز
  26496
  wikivb.ir
  قوانین بخش گرافیک اندکی ویرایش شد و دو بند زیر به دلیل اهمیت بالا قرمز رنگ شدند :

  5.1 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی طراحی فقط برای انجمن های بر پایه ویبولتین صورت میگیرد و تاپیکهایی که درخواستشان غیر از ویبولتین باشد قفل/حذف میشوند .

  5.3 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی طراحی برای انجمن هایی که نام ویکی وی بی همراه با لینک در قالبشان ثبت نشده باشد صورت نمیگیرد ( حتما باید نام ویکی وی بی در قسمتی از قالب به عنوان دوست یا پشتیبان ذکر شده باشد ) .
  همچنین در بخش درخواست های گرافیکی نیز تاپیکی حاوی قوانین این بخش دایر شد :

  https://www.wikivb.ir/thread311.html#post1029


 4. #3
  WikiVB آنلاین نیست.
  WikiVB
  مديريت کل انجمن
  5,847نوشته26,620مورد پسند

  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  شماره عضویت
  1
  پسندیده است
  8,010 پست
  بلاگ
  0 پست
  میزان امتیاز
  26496
  wikivb.ir
  آپدیت شد :

  2.8 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی تمامی فایل هایی که برای دانلود قرار داده میشوند میباست یا پیوست همان پست شوند و یا در آپلود سنتر ویکی وی بی آپلود شوند ، تاپیکهایی که از این قانون پیروی نکنند پس از یکبار تذکر جهت رفع مشکل قفل/حذف خواهند شد

  6 - قوانین چت باکس ویکی وی بی

  6.1 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی قرار دادن لینک جهت رفع مشکل یا تبلیغات در چتباکس ممنوع بوده و موجب قطع دسترسی کاربر از چتباکس میگردد .

  6.2 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی به کار بردن هرگونه الفاظ رکیک یا کلمات که برای انجمن مشکل ساز باشند در چتباکس شدیدا ممنوع بوده و دسترسی و موجب قطع کامل دسترسی کاربر از ویکی وی بی میگردد .


 5. #4
  WikiVB آنلاین نیست.
  WikiVB
  مديريت کل انجمن
  5,847نوشته26,620مورد پسند

  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  شماره عضویت
  1
  پسندیده است
  8,010 پست
  بلاگ
  0 پست
  میزان امتیاز
  26496
  wikivb.ir
  این بند از قوانین رو میپنداشتیم که همه متوجه هستن برای همین ذکر نکرده بودیم اما ظاهرا خیلی ها اصلا توجهی ندارن که انجمن برای اینکار زده شده بنابر این قوانین با بند زیر آپدیت شد :

  4.6 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی پرسش های شما تنها در صورتی مورد بررسی قرار میگیرند که در بخش پشتیبانی باشند ، پیغام شخصی و یاهو مسنجر جای سوال پرسیدن نیست


 6. #5
  Eagle آنلاین نیست.
  Eagle
  مديريت کل انجمن
  2,596نوشته6,477مورد پسند

  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  شماره عضویت
  2
  پسندیده است
  2,805 پست
  بلاگ
  0 پست
  میزان امتیاز
  6464
  No Set
  اپدیت :
  2.9مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بیمشکلات و پشتیبانی مربوط به هاستینگ (کاربران) به ویکی وی بی مربوط نمی باشد و موجب قفل/حذف تاپیک میگردد .

  وقتی پشت سرت حرف میزنن :
  1- یـا مـیـخــوان جـــــــات بـاشــن نـــــــمـــیـتـــونــــن
  2- یـا مـیـخــوان بــــــــات بـاشـــن نـــــــمـــیـتــــونـــن

 7. #6
  WikiVB آنلاین نیست.
  WikiVB
  مديريت کل انجمن
  5,847نوشته26,620مورد پسند

  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  شماره عضویت
  1
  پسندیده است
  8,010 پست
  بلاگ
  0 پست
  میزان امتیاز
  26496
  wikivb.ir
  قوانین آپدیت شدند :


  2.10 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی تنها مدیران و کاندید های مدیریت حق گوشزد کردن قوانین را در تاپیکهای مختلف دارند و دیگر کاربران نباید در اینباره دخالتی داشته باشند .
 8. #7
  WikiVB آنلاین نیست.
  WikiVB
  مديريت کل انجمن
  5,847نوشته26,620مورد پسند

  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  شماره عضویت
  1
  پسندیده است
  8,010 پست
  بلاگ
  0 پست
  میزان امتیاز
  26496
  wikivb.ir
  قوانین آپدیت شدند .
  قابل توجه عزیزانی که درخواست ارتقاء درجه دارند :
  1.4 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی ارتقاء درجات کاربری نسبت به فعالیت مفید ، مستمر و اختصاصی شما توسط مدیران و مدیریت کل در بخش مدیران تصمیم گیری میشود و هرگونه درخواست ارتقاء درجه از طرف کاربر بدون پاسخ میماند ، لذا کاربران نباید درخواست ارتقاء داشته باشند و اینکار توسط مدیران تصمیم گیری خواهد شد .


 9. #8
  WikiVB آنلاین نیست.
  WikiVB
  مديريت کل انجمن
  5,847نوشته26,620مورد پسند

  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  شماره عضویت
  1
  پسندیده است
  8,010 پست
  بلاگ
  0 پست
  میزان امتیاز
  26496
  wikivb.ir
  آپدیت قوانین درخواست گرافیکی :
  5.7 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی طراحی بنر ، هدر ، لوگو ، درجات کاربری و ... برای هر انجمن فقط یکبار قابل انجام میباشد و در صورت درخواست مجدد تاپیک بسته/حذف خواهد شد .

  مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی

 10. #9
  WikiVB آنلاین نیست.
  WikiVB
  مديريت کل انجمن
  5,847نوشته26,620مورد پسند

  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  شماره عضویت
  1
  پسندیده است
  8,010 پست
  بلاگ
  0 پست
  میزان امتیاز
  26496
  wikivb.ir
  قوانینی برای بخش بازارچه در نظر گرفته شد :
  7 - قوانین خرید و فروش ( بازارچه کاربران )

  7.1 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی خرید و فروش وبسایتهای خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایت ساماندهی از جمله : سایت فیلم ، موزیک ، فروش محصولات عبور از فیلترینگ و ... در ویکی وی بی ممنوع میباشد و در صورت مشاهده بلافاصله حذف خواهد شد .

  7.2 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی بالا آوردن تاپیکهای بخش بازارچه قبل از 24 ساعت ممنوع میباشد و پست هایی که جهت این امر ارسال شده باشند حذف خواهند شد و در صورت تکرار کاربر خاطی اخطار دریافت خواهد کرد .

  7.3 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی تمامی مراحل خرید و فروش باید در پیغام شخصی دنبال شوند و انجام معاملات در تاپیک ممنوع میباشد .

  7.4 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی به وجود آمدن هرگونه مشکلی در خرید و فروش مربوط به خریدار و فروشنده میباشد و ویکی وی بی هیچگونه مسئولیتی در قبال پیش آمد های احتمالی نمیپذیرد ، بدیهیست به شکایت های اینگونه موارد پاسخی داده نخواهد شد .

  7.5 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی تاپیک دیگران به شما تعلق ندارد بنابر این چنانچه قصد خرید یا فروش دارید تاپیک جداگانه ایجاد کنید .
  همچنین به قوانین امضا و آواتار نیز یک بند اضافه شد :
  3.4 مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی فروش محصولات غیر مجاز از قبیل : فیلم ، سریال ، ابزار عبور از فیلترینگ ، C-C-Cam و ... ممنوع میباشد .

  مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی

 11. #10
  Eagle آنلاین نیست.
  Eagle
  مديريت کل انجمن
  2,596نوشته6,477مورد پسند

  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  شماره عضویت
  2
  پسندیده است
  2,805 پست
  بلاگ
  0 پست
  میزان امتیاز
  6464
  No Set
  اپدیت :

  2.11 بالا آوردن ( up ) تاپیک هایی از قبیل معرفی هاستینگ ، طراحی و نمونه کار ها ، نام سایت ، و مواردی که مربوط به بازارچه و بحث آزاد میباشد ممنوع و موجب قفل/حذف تاپیک می گردد.

  وقتی پشت سرت حرف میزنن :
  1- یـا مـیـخــوان جـــــــات بـاشــن نـــــــمـــیـتـــونــــن
  2- یـا مـیـخــوان بــــــــات بـاشـــن نـــــــمـــیـتــــونـــن

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
تبلیغات شما تبلیغات شما
مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی